تور استرالیا


«استرالیا بهترین مکان برای کشف است.»

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک مکان ناشناخته، هیجان انگیز و بسیار دیدنی هستید و می خواهید برای تعطیلات خود به همین جایی بروید، تور استرالیا را امتحان کنید.

ما در اینجا سعی می کنیم که اطلاعات، دانستی ها و حقایق های بسیار جالب درباره استرالیا به شما بدهیم، تا کاملا بدانید به چه جایی می خواهید سفر کنید! اگر می خواهید درباره هتل ها، غذاها و یا جاذبه های محلی این سرزمین پهناور بیشتر بدانید، با ما همراه باشید...

شیوه زندگی آسی / آزی / Aussie واقعا حسادت برانگیز است و این چنین تنوعی واقعا باعث می شود، در استرالیا برای هر سلیقه و تفکری چیزی برای سرگرمی و لذت باشد. این کشور پهناور، بزرگترین کشور-جزیره دنیا و ششمین کشور از لحاظجمعیت در دنیا می باشد. خیلی از شماها، پهناوری این کشور را دست کم می گیرید و حتی نمی دانید که بین شهرهای مدرن و پر جمعیت آن چقدر فاصله است. آب و هوای متنوع آن از گرمسیری تا مناطق دور افتاده بسیار خشک که در بین این دو آب و هوا، شما همه جور پوشش طبیعی را می بینید.

همان قدر که به خاطر سواحل بکر و طبیعی بی نظیر، جزایر گرمسیری و بیابان های بسیار خشک اش مشهور است، به خاطر شهرهایش هم بسیار در جهان شناخته شده است، که هر کدام به خاطر هویت و فرهنگ منحصر بفرد آن می باشد.
تور استرالیا باید در لیست کشورهای مورد علاقه برای دیدار از آن، برای خیلی از توریست ها باشد.

برای شروع، یک ایالت را انتخاب کنید و یا از یکی از تجربه های مسافران قبل ویا حتی یک مقصد محبوب را امتحان کنید. حتی می تونید از یک نقشه استفاده کنید تا متوجه بشید کجا رو در این کشور دوست دارید، بازدید کنید.

کوئینزلند (Queensland)، آب و هوای گرمسیری شگفت انگیزی با سواحل شگفت انگیز و جنگل های بارانی سرسبز دارد. اگر شما به دنبال یک آب و هوای گرم یایک جزیره گرمسیری هستید، پس دیواره مرجانی Queensland در بالای لیست شما باید قرار گیرد.

نیو ساوت ولز (New South Wales)، دارای مقاصد شگفت انگیز ساحلی و برخی از شهرهای معروف دور افتاده است که واقعا ارزش بازدید را دارند. البته سیدنی محلی بسیار عالی برای زندگی شبانه یا Night Life و خریدهای بسیار دوست داشتنی است.

ویکتوریا (Victoria)، پایتخت فرهنگی استرالیا، که مسلما یکی از بهترین های غذا و نوشیدنی است که منظره های بسیار منحصر بفردی دارد.

ملبورن (Melbourne)، یک شهر فوق العاده چند فرهنگی است.

جنوب استرالیا، به خاطر تاکستان و نوشیدنی هایش معروف است و بسیار مکانی عالی برای ریلکس کردن با یک فرهنگ بسیار پر بار می باشد. آدلاید (Adelaide)، که اغلب به عنوان شهر فستیوال ها می شناسند که چندین فرهنگ متنوع در خودش دارد که باعث می شود، از نظر منوی غذایی بسیار مهیج باشد.

تاسمانی (Tasmania)، این شهر که می تواند جایگزین بسیار خوبی برای زندگی شهری با فرهنگ با ارزش و قوی خود و بعضی از مناطق حیات وحش بکر و طبیعی که هیچ انسانی در آنجا ساکن نشده و نتواسته آنجا را رام کند، باشد. Tassie (لقب تاسمانی) مکانی بسیار عالی و آرام است، که برای گریز از هیاهوی شهرهایبزرگ بسیار عالی است.

غرب استرالیا، که یک مقصد عالی از سواحل بکر و طبیعی و بیابان های دور افتاده است. این بخش از استرالیا به خاطر گل های وحشی اش و منطقه رودخانه Margaret، شناخته شده است باید در لیست کشف و اکتشافات شما قرار گیرد.

قلمروهای شمالی استرالیا هم واقعا یک تجربه عالی برای دیدن مکان های دور افتاده و سرزمین های فوق العاده عجیب است. فرصت کشف «آخرین حد – Top End» را اصلا از دست ندهید، اینجا جایی است که شما فوق العاده ترین مناظر همانندKatherine Gorge، Kakadu، Olgas و صد البته Uluru نمادین را خواهید دید.

قلمرو پایتخت استرالیایی و کانبرا خانه پارلمان و بسیاری از گنجینه های ملیاز طریق گالری ها، موزه ها و جاذبه های فرهنگی است. غذاهای بسیار خوشمزه ای در بازارها و رستوران ها در انتظار شما است.

پس برای چی منتظری؟ ماجراجویی شما در اینجا شروع می شود.

پس می بینید که، موارد جالبی زیادی برای دیدن و یادگیری در مورد استرالیا وجود دارد. بهترین راه کشف استرالیا مسافرت کردن به این کشور و تجربه کردن تور استرالیا برای خودتان است!

آژانس مسافرتی سام سیر، با فراهم کردن شرایط دریافت ویزای استرالیا بدون واسطه و اجرای تور استرالیا مستقیم و با یکی از بزرگترین کارگزاران این مسیر، در تلاش است که بهترین مسافرت را برای شما مسافران رقم بزند.منبع:
تور استرالیا
(0) نظر
برچسب ها :
تور سیشل

«بکر، طبیعی، زیبا، رویایی، آرامش، لذت و ... »

سواحلی با شن های پودری و سفید رنگ با دریایی به رنگ آبی خیلی روشن، تپه های سرسبز، با یک ریتم عالی؛ تمام این خیال پردازی ها به اسم سیشل واقعی میشود.


تنها جزایر گرانیتی در میان اقیانوس، قدیمی ترین جزایر اقیانوسی در جهان، بزرگترین جزیره مرجانی در جهان و مجموعه ای از جاذبه های جغرافیایی، سیشل را به بهشت گرمسیری جهان تبدیل کرده است؛ تشکیل شده از 115 جزیره گرانیتی ومرجانی.


کلمه بهشت که برای سیشل استفاده می شود دلایل بسیار خوبی داره: هیچ خطری جدی برای طبیعت وجود نداره، هیچ مالاریا و یا بیماری های جدی وجود نداره، جزایر در خارج از مسیرهای طوفانی قرار داره و شما برای مدتی که در این جزیره هستید استاندارد یک زندگی خوب و زیبا رو تجربه خواهید کرد.


تور سیشلبا ورود مسافران به خوبی توسعه پیدا کرده، این توسعه به صورت زیربنایی انجام شده که باعث شده که جاذبه طبیعی این جزیره تکمیل تر بشه. و با اونکه سفر به این جزیره بودجه زیادی رو می خواد ولی در عوض خدماتی که دریافت می کنید فرای تصور شما هستش. میزان جرم و جنایت در این جزیره به شدت پایین هستش و مسافران در این جزیره واقعا مورد استقبال همه قرار می گیرند.


غواصان، زوج های تازه ازدواج کرده، طبیعت گردان، کسانی که فقط دنبال لذت بردن مطلق از زندگی هستند، شکموها و ورزشکاران، علاقمندان به قایق سواری و دریانوردی و .... همه به سیشل می آیند تا فقط گوشه ای از لذت های سیشل را برای خودشان پیدا کنند.

شما هر چقدر بخواید می تونید سیشل بمونید – چرا نگاهی به اطراف سیشل نمی دازید؟

آژانس هواپیمایی سام سیر، طی سال های گذشته یکی از اولین آژانس هایی بود کهمسیر سیشل را به صورت مستقیم و بدون واسطه و همکاری با بهترین کارگزاران در این مسیر با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت پایه ریزی کرد و به فروش رسانید. منبع:
تور سیشل
(0) نظر
برچسب ها :
تور فرانسه
«اگر به فرانسه برای بار اول سفر می کنید، بدانید که ...»

اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به اولین تور فرانسه خودتون هستید و در تمام طول سال منتظر همچین تعطیلاتی بودید و اگر می خواهید حداکثر استفاده را از تور فرانسه خود ببرید، در اینجا چند تا اشتباه در مسافرت به فرانسه است که، شما باید از اون دوری کنید.

یک از هشت : برید پاریس، فقط پاریس

اکثر مردمی که به تور فرانسه می روند؛ که خیلی هم زیاد هستند؛ حتما به پاریس می روند و فقط پاریس.

این واقعا تاسف بار و آخر تراژدیک هست، چرا که کل فرانسه خیلی مکان ها و دیدنی های بسیاری از یک پایتخت خودش یعنی فرانسه داره! شهرهایی در فرانسه وجود دارند که شما ممکن است آن را دوست داشته باشید.

نیس را امتحان کنید، ملکه Riviera (توصیف یک منطقه ساحلی با آب و هوای و پوشش گیاهی گرمسیری)، یک شهر تاریخی پر زرق و برق با موزه ها، کافه ها، رستوران ها و بارها و همچنین یکی از رنگارنگ ترین بازارهای میوه و سبزی در فضای باز در ساحل جنوبی فرانسه است.

اگر می خواهید عظمت و شکوه اقیانوس اطلس را ببینید به بوردو بروید، که در سال های اخیر بازسازی های عظیمی در این شهر صورت گرفته است.

یا شاید هم شهر نانت برای شما جالب باشد. جایی که می توانید کودک درون خود را در پارک موضوعی شهر رها کنید و سوار یک فیل بزرگ مکانیکی شوید و در اطراف بندر تاریخی شهر به آرامی حرکت کنید و از آن بالا همه نقاط را ببینید.

شهر قدیمی Aix-en-Provence؛ شهر صنعتی Lille در جنوب فرانسه و در نزدیکی مرز بلژیک، که هر دوی اینها برای یک استراحت کوتاه بعد از پاریس خیلی عالی هستند.

شهر لیون در مرکز فرانسه، که پایتخت آشپزی فرانسه است، با رستوران هایی که هر سلیقه و بودجه ای رو راضی میکنه. البته که مناظر بسیار زیبایی برای دیدنو گردش داره!

دوست دارید یک کم به جاده خاکی بزنید؟ پس به شهرهایی که زیاد معروف نیستند نگاهی کنید، همه آنها زیبا و کم جمعیت هستند.

اول به آنچه که می خواهید انجام دهید، فکر کنید. فرانسه، بزرگترین کشور اروپا، همه چیز دارد: ساحل های فوق العاده، شهرهای استراحتگاهی، روستاهای تپه ای بسیار مستحکم، مناظر تاکستانی و ... فقط اسم ببرید.

بله، هر کسی حق دارد که شکوه و زیبایی پاریس را ببیند. اما به جای اینکه تمام زمان خودتون در فرانسه را در این شهر باشید، فقط دو روز اول و آخر را در این شهر باشید (چون با احتمال زیاد فقط پرواز شما به این شهر است) و در این بین به اکتشاف عجایب و زیبایی های این کشور باشید.

دو از هشت: هیچ چیزی از فرهنگ و رفتار اجتماعی فرانسه، قبل از رفتن به آن را ندانید

فرانسوی ها در مورد آداب و رسوم و رفتار اجتماعی شان بسیار دقیق و نکته بینهستند. اگر به فرانسه سفر کنید بدون اینکه چیزی در مورد فرهنگ رفتاری مردمفرانسه بدانید، چند اتفاق خواهد افتاد. شما متوجه نمی شوید، که چرا یک سریاز اتفاق ها می افتند و باعث می شوند که فرانسوی ها به نظر شما گستاخ و بیادب بیایند. مثل زمانی که در رستوران هستید و می خواهید از آنجا سریعتر خارج شوید و با صدای بلند پیشخدمت را صدا می زنید که چرا اینقدر برای آوردنصورتحساب معطل می کند؟. آنها این رفتار شما را بی ادبانه می بینند و بر طبق آن با شما رفتار می کنند.

اما چیزهای کوچک زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید. به عنوان مثال، هر مکالمه و هر جلسه ای که برای کسب و کار و یا فقط خرید یک باگت در یک نانوایی باشد را با Bonjour شروع کنید. نگران نباشید اگر آنها بخواهند بیشتر بخواهند با شما صحبت کنند؛ شما تلاش کرده اید و فرانسوی ها آن را تحسین خواهد کرد.

سه از هشت: چیزی درباره زبان فرانسوی ندانید

آیا شما در کشور خود با افراد خارجی به زبان خودشان صحبت می کنید؟ نه؟ پس انتظار نداشته باشید که فرانسوی ها این کار را برای شما انجام بدهند. آنها احتمالا نمی خواهند و مجبور هم نیستند. اگر شما هم کسی را در فرانسه پیدا کردید که حتی سعی کرد که با شما انگلیسی حرف بزند، شاید آنقدر توانایی نداشته باشد، یا شاید هم به خاطر اینکه خیلی در انگلیسی ضعیف هستند و یا شاید هم مثل شما، خجالت می کشند که انگلیسی ضعیف و دست و پا شکسته خودشون رو به شما نشون بدن. اگر شما به اطراف و حومه شهرها سری بزنید، متوجه می شوید که بسیاری از فرانسوی ها اگر دانشی درباره انگلیسی داشته باشند، خیلی کم است (اگر داشته باشند).

لازم نیست که خیلی حرفه ای صحبت کنید، اما باید یک سری کلمات و جمله های اصلی و واجب رو بدونید. خیلی هم بهتر می شه اگر تو گوشی خودتون، برنامه مترجم فارسی – فرانسوی و یا انگلیسی – فرانسوی حتما داشته باشید تا آماده بشید و بتونید با همه فرانسوی صحبت کنید.

چهار از هشت: چیزی درباره زمان بندی فرانسوی نمی دانید!

خوب شما می خواهید برای خرید، تعطیلات و غذاهای فوق العاده به بیرون بروید، آن هم در حالی که شما در
تور فرانسه هستید؟

مسئله ای اینجا وجود داره؛ زمانش اشتباه هستش، و شما ممکنه قبل از اینکه بتونید تمام اون مواردی رو که به خاطرش به فرانسه سفر کرده بودید رو نبینید. در زمان بندی فرانسوی یک ریتم وجود دارد، که شما حتما باید قبل از رفتن به فرانسه، کاملا از این زمان بندی سر در بیارید. به این شکل، شما می تونید برنامه روزهاتون در فرانسه رو بچینید، بدون اینکه چیزی رو از دست بدید.

به عنوان مثال، در شهرهای کوچک و روستاها (هر چند نه شهرها)، تمام مغازه هاو کسب و کارها، از جمله بانک ها، حداقل برای ناهار در حدود 2 ساعت بسته هستند. در مناطق دور افتاده می تواند از ساعت 1 تا 4 بعد از ظهر باشد. در جنوب فرانسه، مردم زودتر روز خود را شروع می کنند و مغازها زودتر باز می شوند (حول و حوش ساعت 7 صبح)، پس طبیعی که اونا به چرت نیمروز نیاز دارند. به این ریتم و روش عادت کنید؛ که خیلی راحت تر و ریلکس تر می باشد.

پنج از هفت: بیشتر از پولی که دارید، خرج کنید

فقط چند تا تصمیم کوچولو کافیه این وسط بگیرید تا هزینه تعطیلاتتون بالاتر از چیزی که انتظار داشتید برود، حتی بیشتر. حتی شاید بهتر باشه که چند تومانی را بیشتر خرج کنید تا تعطیلات بهتری داشته باشید.

مثلا آیا می دانستید که احتمالا بهتر است، که کارت اعتباری داشته باشید و از دستگاه های ATM در فرانسه پول بگیرید و یا اینکه قبل از آمدن به فرانسه یورو و یا دلار نقد همراهتون باشه؟

اما این نکته های کوچک را به یاد داشته باشید. اگر یک قهوه رو در کافی شاپ در حالی که بیرون و روی یک صندلی نشستید سفارش بدید، گرون تر از میز روی تراس هستش. یا اینکه در یک بار روی یک صندلی چهارپایه بشینید تا اینکه در یک مکان بالاتر و بهتری در بار بشینید (مثل قسمت VIP).

شش از هشت: از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمی کنید؟

اینقدر اصرار نکنید که تاکسی بگیرید (که در فرانسه واقعا گرون هست)، یا توربا راهنما (که گرون و غیر قابل اعتماد هستند). به جاش، سعی کنید با مترو وقطار در فرانسه سفر کنید؛ قطارها راحت، مطمئن هستند و هرجا که بخواهید شمارا می برند. اگر خودتون بلیط قطارها رو تو فرانسه تهیه کنید که خیلی ارزونتر هستش. اینجوری هر وقت ناگهانی هوس کردید جایی برید، بدون اینکه براتون زیاد خرج داشته باشه، می رید.

اتوبوس ها هم بسیار خوب هستند و ارزش زیادی دارند. برای مثال در Provence-Alpes-Cote d’Azur (منطقه کوهستانی در جنوب شرقی فرانسه و هم مرز با ایتالیا که ساحلی هم می باشد)، هر جایی که بخواهید در این منطقه با اتوبوس بروید، تنها 2 یورو خرج دارد و اینجا واقعا منطقه بزرگی است.

در حال حاضر بیشتر شهرهای فرانسه، تراموا دارند که در خیابان های اصلی شهر در حرکت هستند و قیمت آنها بسیار پایین است.

هفت از هشت: هتل های کوچک و جمع و جور و پاسیون ها را رزرو نمی کنید؟

به دنبال یک راه حل ساده مثل رزرو کردن یک هتل زنجیره ای که احتمالا بسیار گران و فاقد هویت است، نباشید. به جای این کار، هتل های کوچکتر، به خصوص Logis Hotel را انتخاب کنید که در همه جای فرانسه قرار دارند. یا اینکه چراپانسیون ها رو انتخاب نمی کنید (bed and breakfast)؟ بسیاری از صاحبان ایندسته از هتل ها، به خصوص آنهایی که در قسمت پرجمعیت توریستی قرار دارند، انگلیسی صحبت می کنند. بعضی از این هتل ها هم یک وعده غذایی را به شما آفر می دهند که بسیار بهتر و به صرفه تر از هتل ها و یا رستوران ها می باشد.

شما به همراه دیگر مسافران انگلیسی زبان هتل، همگی روی یک میز به صورت اشتراکی می نشینید و اینجوری می تونید اطلاعات بیشتری راجع به منطقه اطرافتون بدست بیارید، یا اینکه بپرسید تا حالاکجاها رفتن و دیدن و ... .

هشت از هشت: از سفرتون لذت ببرید!!

با فرانسه مثل هر کشور خارجی که تا به حال اونجا سفر کردید باشید؛ مودب، کنجکاو و علاقه مند. خواهید دید که چه اوقات خوشی را در این کشور خواهید گذراند.

آژانس مسافرتی سام سیر، در زمینه ویزای توریستی شنگن از طریق سفارت اسپانیادر تهران و برگزاری تورهای انفرادی و گروهی به هر مقصدی در اروپا و حوزه شنگن، سوابق درخشان و نظرات مثبت مسافران این مسیر که با این آژانس افتخار همراهی را داده اند، را دارا می باشد و با داشتن کادر حرفه ای و مجرب و مطلع در این زمینه می تواند بهترین خدمات ویزای اروپا، ویزای شنگن، تور اروپا، تور اسپانیا، تور فرانسه، تور پاریس و ... را به شما در کمترین زمانممکن ارائه بدهد.منبع:
تور فرانسه
(0) نظر
برچسب ها :
تور اسپانیا


«از جذابیت شهرهای کوچک اسپانیا غافل نشوید.»

همه ما می دانیم که مادرید و بارسلونا محبوب ترین شهرهای اسپانیا هستند و بیشتر توریست ها از این دو غول اسپانیایی دیدن می کنند، اما اسپانیا خیلی بیشتر از این دو شهر است.

کوچه های باریک سنگ فرش شده، معماری با شکوه، غذاهای سنتی خوشمزه و مردمانیشاد - همه اینها باعث می شود که این شهرهای کوچک بسیار ویژه و ارزش دیدن را داشته باشند. همراه ما باشید تا این 10 شهر کوچک را به شما، معرفی کنیم!

یک: بسالو – Besalú، استان کاتالونیا

Besalú یک شهر اسپانیایی قرون وسطایی است که در طول سالهای گذشته دست نخورده باقی مانده است. این شهر محکم در استان خیرونا، پر از خیابان باریک سنگ فرش شده است، بنابراین توصیه می شود کفش های مناسب را بپوشانید. خیابانی که از پل شما را به میدان شهر Plaça Major می برد، که قرن ها پیش به عنوا مرکز بسالو مورد استفاده قرار می گرفت. مهمترین اثر تاریخی Besalú پل قرون وسطایی آن است، که داستان افسانه ای درباره یک شوالیه شجاع است و بالاترین نقطه پل هر شب روشن می شود. بازدید از موزه مینیاتورها و میکرومینیاتورها که از قرن نوزدهم تا به الان است را، اصلا از دست ندهید. برخی از مینیاتوری ها آنقدر جزئیات دارند که باید با ذره بین آنها را ببینید.

دو: Comillas، استان کانتابریا
شما فکر می کنید، فقط بارسلونا کارهای معروف آنتونی گائوددی را دارد؟ خوب، شما اشتباه کردید زیرا شهر Comillas شما را با ساختمان El Capricho شگفت زده می کند. این ساختمان با سبک منحصر به فرد خود که شبیه به مناره های ایرانی است، مشخص می شود. به دیدن قصر Sobrellano حیرت انگیز، واقع در کنارساختمان El Capricho بروید. قصر در حال حاضر متعلق به دولت کانتابریا است وبه یک موزه تبدیل شده است. برای ورود به موزه، شما مجبور به پرداخت 3 یوروهستید. پارک طبیعی Oyambre در 12 کیلومتری شهر Comillas و در دهکده کوچکی به نام San Vicente de la Barquera واقع شده است. این سایت، دارای مدرسه های موج سواری است که به شما موج سواری را آموزش می دهد.

سه: کوئنکا، بخش خودمختار کاستیا – لا مانچا

اگر چه شهر بزرگی نیست (در حدود 50،000 ساکن)، کوئنکا در واقع پایتخت استاناسپانیایی خودمختار کاستیا – لا مانچا است. این شهر خاص است؛ زیرا در بالای سرازیری کوه و در ارتفاع 956 متری ساخته شده است و این شهر به دلیل داشتن زیرساخت فرهنگی خوب به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته شده است. بنای تاریخی اصلی در کوئنکا کلیسای Our Lady of Grace است که، به عنوان اولین کلیسای جامع گوتیک در اسپانیا شناخته می شود. میدان مرکزی Plaza Mayor نامیده می شود که در آن شما فرمانداری کوئنکا را مشاهده خواهید کرد. احتمالا معروف ترین بخش کوئنکا، las casas colgadas یا «خانه های معلق» است، نمونه ای از خانه های سنتی کوئنکا که بر روی صخره ها ساخته شده اند. امروزه برخی از آنها رستوران های خانگی و موزه هنرهای انتزاعی را در بر می گیرد.

چهار: Olite، بخش خود مختار - استان نابارا

این شهر کوچک که تنها 3000 نفر ساکن دارد، دارای یک قصر است که می تواند بهعنوان یکی از، قصر های معروف جهان شناخته شود. ما در مورد قصر پادشاهان نابارا از Olite صحبت می کنیم که در واقع یک قلعه است و شامل سه بخش اصلی است: قصر قدیمی، قصر جدید و کلیسای Santa María la Real است. طراحی افسانه ای این قصر چیزی است که آن را بسیار ویژه می سازد – و به این دلیل است که قصر در چند مرحله ساخته شده است، و این کار در طی قرن ها انجام گرفته است. آب و هوای مدیترانه ملایم Olite پایتخت شراب اسپانیایی کرده است.

پنج: روندا، بخش خودمختار اَندَلُس

روندا را «خواهر دوقلو» شهر کوئنکا می دانند، زیرا شهر روندا نیز بر بالای صخره ها، و بالای دره El Tajo ساخته شده است. این شهر برای سه پل آن معروف است: Puente Romano، Puente Viejo و Puente Nuevo که از دره عبور می کنند. شما فکر می کنید گاوها تنها در پامپلونا محبوب بودند؟ خوب، در روندا، قدیمیترین میدان مسابقه گاو بازی در اسپانیا را دارد، که می تواند 5000 تماشاگررا میزبانی کند، شما همچنین می توانید از موزه Plaza de Toros با ورودی 7 یورو (8.50 یورو با راهنمای صوتی) بازدید کنید. بسیاری از مردم نمی دانند که روندا الهام بخش رمان «زنگ ها برای که به صدا در می آیند؟» اثر ارنست همینگوی است، شرح اعدام فاشیست هایی که از بالای صخره به پایین رها شده اند، گفته می شود که فضاسازی رمان بر اساس شهر روندا و دره El Tajo می باشد.

شش: سالامانکا، بخش خودمختار کاستیا و لئون

سالامانکا نمونه ای کامل از چگونگی برخورد عصر مدرن با دوران قدیم است. اگرچه از لحاظ جمعیت واقعا «شهر کوچکی» نیست، اما قطعا شایسته بازدید است. نمادین ترین ساختمان در سالامانکا، دانشگاهی است که در قرن 13 بنیانگذاری شده است که قدیمی ترین دانشگاه در اسپانیا (و سومین در جهان) است. حتی میگلد سروانتس، نویسنده مشهور اسپانیایی، دانشجوی این دانشگاه بود! از کلیسای جامع قدیمی و جدید که یکی از شناخته شده ترین ساختمان های گوتیک در اسپانیااست، حتما بازدید کنید. بازدیدکنندگان
تور اسپانیا می توانند به بالای برج های کلیساها بروند و از یک منظره بسیار زیبا و پانوراما رو به شهر لذت ببرند.

هفت: سیتینیل دی لاس بودگاس، بخش خودمختار اَندَلُس

سیتینیل احتمالا شهر غیر عادی ترین در این لیست است. اغراق نمی کنیم اگر میگوییم که این شهر زیر یک صخره قرار دارد. درست متوجه شدید- کل شهر با 3000نفر جمعیت ساکن در زیر صخره زندگی می کند. بسیاری می گویند که مردم در اینجا عمدا تصمیم به ساخت خانه های خود را در داخل یک صخره گرفته اند، چون طول روزهای گرم تابستان سایه خنک دارد و گرما را در زمستان درون خود نگه میدارد. این شهر کوچکی که مربوط به استحکامات موروها (مسلمانان اسپانیا که نژادی عربی-اسپانیایی-بربری داشتند) می باشد و اسم امروزی خود را از کارخانه شراب سازی گرفته است که اولین بار در داخل همین صخره ها ساخته شده بود (بودگاس به اسپانیایی به معنای انبار شراب است). امروزه ساکنان این شهربیشتر مشغول به تولید روغن زیتون، روغن بادام و شراب هستند.

هشت: فریگیلیانا، یکی از دهستان های مالاگا، بخش خودمختار اَندَلُس

برای دریافت تصویر واقعی فریگیلیانا، ما می توانیم آن را با سنتورینی در یونان مقایسه کنیم. خانه های سفید کاری شده با خیابان های باریک سنگ فرش شده بر روی تپه که رو به ساحل آفتابی Costa de Sol است. جالب اینجاست که فریگیلیانا، چندین بار به عنوان زیباترین روستا در اسپانیا به دلیل ناحیه موریسکو – مُدَجَّن معروف به سبک معماری متمایز آن بوده است. محبوب ترین رویداد برگزار شده در فریگیلیانا، Festival 3 Culturas با اجرای زنده و نمایش های خیابانی در سراسر روستا است. به ویژه مسابقات «مسیر Tapas» است وقواعد ساده هستند: برای تنها 1.50 یورو شما می توانید انواع مختلف tapas ونوشیدنی ها امتحان کنید و رستوران ها منوهای خاصی را با غذای یهودی، عربی ومسیحی تهیه می کنند.

نُه: مریدا، بخش خودمختار اکسترمادورا
شما در این شهر، می توانید به امپراطوری رُم بازگردید؛ زیرا مریدا بدون شک یکی بهترین ویرانه های حفاظت شده مربوط به امپراطوری رُم است. پایتخت اکسترمادورا، مریدا یکی از 45 سایت یونسکو در اسپانیا است و نماد اصلی آن Puente Romano است - طولانی ترین پل رومی که تاکنون ساخته شده است و تنها توسط عابران پیاده استفاده شده است. تئاتر رومی در سال 16 قبل از میلاد ساخته شد و می توانست تقریبا 6000 تماشاچی را که در آن زمان با برخی از بزرگترین استادیوم های فوتبال همخوانی داشت، جا داد. همه خرابه های مریدا نزدیک به یکدیگر هستند، بنابراین شما می توانید به صورت پیاده بین همه آنهابچرخید.

دَه: Peñíscola، بخش خودمختار والنسیا

Peñíscola به عنوان «جبل الطارق والنسیا» شناخته می شود و مدتهاست فقط یک روستای ماهیگیری ساده است، اما با گذشت زمان و در حال رشد گردشگری، این شهر«در دریا» واقعا بهشتی بر روی زمین است. از قلعه Pope Luna دیدن کنید که در بالای تپه Peniscola قرار دارد و منظره 360 درجه فوق العاده ای را می بینید. Peniscola برای طرفداران سریال تلویزیونی معروف "Game of Thrones" در سراسر جهان بسیار شناخته شده می باشد زیرا برخی از صحنه های معروف Meereen در اینجا فیلمبرداری شده است.منبع:
تور اسپانیا
(0) نظر
برچسب ها :
تور موریسدر حدود یک قرن پیش، مارک تواین نویسنده آمریکایی درباره جزیره موریس گفته است:

"در ابتدا موریس بوجود آمد و بعد بهشت، و بهشت از روی موریس کپی شده است."

واقعا حق داشت!!

آیا شما تصور اقامت در یک جزیره بهشت مانند رو تو سرتون دارید؟ جواب واضحه؛ به موریس سفر کنید.

مروارید اقیانوس هند، مکان فوق العاده جالب بر روی زمین! دریای فیروزه ای، سواحل شنی سفید که با طبیعت باشکوه این جزیره ترکیب شده...

در اینجا ما یک راه خوب برای شروع سفر در این جزیره بی نهایت زیبا داریم! در زمان سفرتون، شما می تونید زیر یک درخت نارگیل کل روز رو لم بدید، پارک های طبیعی داخل موریس رو کشف کنید و مردمی را ببینید که خیلی دوستانه و گرمبهتون خوشامد می گن.

هتل های لوکس

موریس به خاطر آب های آبی کبودش، سواحلی با شن های سفید رنگ پودر مانندش و بله، استراحتگاه های لوکس که یک ردیف صندلی ساحلی را در ساحل های اختصاصی خودشان قرار می دهند تا شاهد زیباترین منظره ها اقیانوس هند باشیم، مشهور است. این مکان هایی است که از پتانسیل فوق العاده ای برخوردار است، و از خدمات بی نظیر، اسپاهای بسیار شیک، اتاق هایی با طراحی های خاص و ورزش های آبی بسیار زیاد و متنوع تا به استخرهای رویایی، زمین هایی پر از نخل های بزرگ و رستوران هایی با سطح جهانی می باشد. تا مدت ها خاطرات
تور موریسدر ذهن شما می ماند و دوباره می خواهید به موریس برگردید. بخشی از آن به خاطر سطح عالی از آسایش داشتن و لوکس بودن آن، است. اما این هم به لطف بصیرت هتل ها است که به گرمی رفتار کردن با شما است، انگار که از یک خانواده سلطنتی هستید.

موریس فعال و پر کار

چه کاری باید انجام دهید، چه کاری باید انجام دهید؟ تمام روز در یک ساحل بمانید؟ یا از یک عالمه تفریحات بینظیر موریس لذت ببرید؟ در هر صورت، شما دلتون نمی یاد چیزی رو از دست بدید، خوب همه تعطیلات هم که نمی توان در آب بود- کایت سواری، سفرهای قایقرانی به جزایر زیبا و مجموعه کامل از فعالیت هایی آبی که توسط هتل و یا در ساحل ها ارئه می شود. اما غواصی سطحی و غواصیدر اعماق در اینجا فوق العاده است، اطراف موریس را آب های کم عمق، سدهای مرجانی فرا گرفته است. بر روی زمین، شما باید بین کوه نوردی شگفت انگیز، اسب سواری و حتی قهرمانی در گلف تصمیم بگیرید. تصمیم بگیرید ... تصمیم بگیرید ...

جزیره ای رام نشدنی

زمانی تصور می شد، اگر از حیات وحش ماداگاسکار حفاظت شود، گردشگری حیات وحشدر موریس محبوبیت پیدا می کند، و اینکه چرا اینطور نشد؟ موریس نسبت به هر کشور دیگری در زمین، بیشتر گونه های پرنده ها را که در حال انقراض بودند، محافظت کرده است، و در نتیجه شما هم اکنون می توانید دو پرنده زیبا از اقیانوس هند - کبوتر صورتی و kestrel موریسی- را در نقاط مختلف اطراف جزیرهببینید. لاکپشت های غول پیکر – در گروه های صدتایی محافظت می شوند و یا آزدانه در Île Aux Aigrettes زندگی می کنند. دلفین ها، نهنگ ها و کوسه ها تنها سه مورد از بین تمام موارد برجسته از محیط زیست دریایی غنی این جزیره هستند.

میز غذای موریسی

عاشقان غذا، در سرتاسر جهان، خوشحال باشید! موریس برای غذاهای خود همیشه برنده است. آن هم به خاطر، برای رستوران های فوق العاده اش در هتل های پنج ستاره که حتی رستوران های کوچک ساحلی که ماهی سرو می کنند، هم به همان خوبیهستند. غذاهای تند، غذاهای دریایی و یک سالاد فوق العاده به نام d’ourite (سالاد اختاپوس) که مدیون تاثیر پذیری از آشپزی فرهنگ های مختلف در موریس نظیر هندی ها، چینی ها، فرانسوی ها و سایرین است – از آشپزی ساده و درهم برهم تا یک آشپزی بسیار خوش عطر و بو.

اگر می خواهید نمونه ای از مهمان نوازی گرم محلی های موریس را ببینید، به رسم سنتی d’hôte، که یک غذای خانوادگی است که در آن پر از غذاهای معروف و خانگی موریس است.

پس صبر نکنید و تورهای این جزیره بهشتی رو برای خوددتون و خانواده تون بخرید!

به جرات می توان گفت، آژانس هواپیمایی سام سیر یکی از اولین آژانس های ایران بود، که اقدام به اجرا و فروش تور موریس به صورت مستقیم و بدون واسطهبه مسافران ایرانی بود و با داشتن تجربه بسیار در زمینه تور موریس، می تواند بهترین و مناسب ترین تور را در این مسیر به شما مسافران گرامی ارائه بدهد.منبع:
تور موریس
(0) نظر
برچسب ها :
تور ایتالیا
«ایتالیا یک توقف اجتناب ناپذیر برای هر گردشگر است.»

می گن که ونیز مثل خوردن یک جای، یک جعبه شکلات الکلی است. اما چرا فقط همینجا می مونید؟ نمی خواهید فکر کنید که اگر در بقیه نقاط ایتالیا بخواهیدبروید و بمانید چطوری است؟

مکان تولد میکلانجلو بوناروتی معروف به میکل آنژ و لئوناردو داوینچی، پایتخت مد اروپا، کشور غذاهای شگفت انگیز و مردمان صمیمی ... من بیشتر هم می تونم براتون بگم. اما یک چیزی مسلمه، ایتالیا یک توقف اجتناب ناپذیر برای هر گردشگر است.

با این حال، در مقایسه با برخی از کشورهای اروپایی دیگر، قیمت ها در ایتالیا کمی تند است، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که ارزان ترین راهنمای سفر به ایتالیا را برای شما فراهم کنیم، که می توانید در سراسر کشور سفر کنید بدون این که نگران هزینه های خود باشید.

عامل اصلی تور ایتالیا ارزان، زمانی است که شما سفر می کنید. قیمت هتل ها در فصل کم مسافرت کمی پایین تر از فصل های پر مسافرتی مثل جولای و آگوست است، البته بهترین نرخ های قطار، پرواز و اتوبوس هایی یا مسافت بالا هم واقعا پایین است. اگر باز هم می خواهید زمانی مسافرت کنید که همه در آن تایم از سال می خواهند مسافرت کنند، ما در اینجا محبوب ترین شهرهای ایتالیارا برای شما در کنار هم قرار می دهیم، تا در وقت و هزینه شما برای سفر به ایتالیا، کمکی کرده باشیم...

روز اول: میلان

میلان به عنوان یکی از مهمترین مراکز مد در جهان، قیمت های بالای آن را توجیه می کند و توریست ها واقعا مشتاق دیدن Duomo (کلیسای جامع) یا Galleria Vittorio هستند که تنها یک قطره در برابر اقیانوسی از دلایلی است که چرا باید میلان، این شهر فوق العاده با پیشینه ای از یک تاریخ غنی را حتما دید.

حمل و نقل عمومی: شما می توانید به میلان توسط هواپیما (3 فرودگاه) و یا اتوبوس از همه قسمت های اروپا برسید. مرکز میلان بهترین راه برای کشف کردن است، زیرا همه چیز به فاصله یک پیاده روی از مرکز میلان است (همچنین ارزان ترین راه رفتن). اما اگر بخواهید پیاده روی نکنید، نگران نباشید، میلان دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی واقعا همه کاره است، بنابراین شما می توانید اتوبوس، تراموا، مترو و قطار ها را بسته به سلیقه و نیاز خود انتخابکنید. هزینه خرید یک بلیط 1.50 یورو است و باید در مدت زمان 90 دقیقه استفاده شود. به خاطر داشته باشید که نمی توانید آنها را از راننده بخرید، فقط در کیوسک ها و دستگاه های فروش بلیط موجود هستند.

چکار باید بکنم: خوب، میلان را بدون دیدن Duomo (کلیسای جامع) نمی توان، ترک کرد. ورود به کلیسای جامع آزاد است، اما شما می توانید برای دیدن موزه وDuomo (کلیسای جامع) با هم تنها 2 یورو پرداخت کنید و اگر از موزه شروع کنید دیگر در صف نخواهید بود. پس از آن، شما می توانید در بزرگترین پارک شهری میلان یعنی Parco Semione استراحت کنید و Acquario (سومین آکواریوم قدیمی در اروپا) را از بیرون ببینید. توصیه می کنیم که حتما سوار قطار انگور چینی میلان شوید، که قدیمی ترین وسیله نقلیه در جهان از سال 1928 استکه هنوز هم در حال سرویس دهی می باشد. شما می توانید تنها با پرداخت 1.50 یورو یک تور شهری میلان داشته باشید. حتما به دیدن قبرستان شهر به نام Cimitero Monumentale بروید، جایی که بیشتر از 1.500 مجسمه و 3 ساختمان بزرگ و زیبا دارد.

کجا غذا بخوریم: فقط چند مکان خوب با کارکنان خوب و غذاهای خوشمزه با قیمت قابل قبول وجود دارد. غذای خیابانی ارزان ترین گزینه هستند، شما می توانید یک کباب یا برگر و یک نوشیدنی فقط با 5 یورو داشته باشید، اما اگر می خواهید غذای محلی را امتحان کنید، ما رستوران Verace را با پیتزا برگر و دیگر غذاهای ایتالیایی توصیه می کنیم. رستوران Mr Panozzo با پیتزاهایی واقعا فوق العاده که فقط 5 یورو قیمت دارند که گاهی هم به شما یک دسر رایگان هم می دهند. برای یک اسپاگتی خوشمزه carbonara یا Milanese به رستوران Cibario بروید که تنها یک قیمت دارد، 6.50 یورو.

محل اقامت: قطعا سخته، اما غیرممکن نیست که در میلان نتوانید پیدا کنید. یکی از هاستل های زیر را انتخاب کنید و هزینه خودتون رو بالا نبرید:

هاستل کالیفرنیا تنها 3 کیلومتر از مرکز شهر، یک خوابگاه مشترک یا اتاقخصوصی با یک حمام خصوصی برای هر شب در حدود 8 تا 12 یورو می باشد.
بسته به زمان و تاریخ رزرو، هاستل Minas که تنها 800 متر با مرکز شهر فاصله دارد، در حدود شبی 10 یورو می باشد.
هتل Medea که تنها 1.7 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد، در حدود شبی 10 یورو می باشد.
هتل Poma and Brasil هم در حدود شبی 10 یورو.

روز دوم: فلورانس

فلورانس به عنوان پایتخت توسکانی، احتمالا محبوب ترین منطقه ایتالیایی، مهدفرهنگ ایتالیایی، از ریشه های زبان ایتالیایی تا معماری باشکوه، غذاهای خوشمزه توسکانی و برخی از بهترین شاهکارهای هنری در جهان است.
حمل و نقل عمومی: برای رسیدن به فلورانس از میلان 5 ساعت با اتوبوس (در حدود 10 تا 15 یورو) است. ایستگاه مرکزی فلورانس Santa Maria Novella نام دارد و در شمال غربی مرکز شهر واقع شده است. ایستگاه دیگر Campo di Marte در حدود 10 دقیقه از مرکز شهر قرار دارد، که عمدتا برای قطارهایی با مسافت های طولانی استفاده می شود. بهترین راه برای گردش در شهر فلورانس، این است که سوار یک اتوبوس شوید، قیمت بلیط آن 1.20 یورو است و برای 90 دقیقه اعتبار دارد و از تمام کیوسک ها می توان آن را خرید.

چه کاری باید انجام دهید: ورودیه به یکی از تاپ ترین مکان های شهر رایگان است، شما بدون هیچ هزینه ای می توانید کلیسای جامع Santa Maria del Fiore (Duomo) – سانتا ماریو دل فیوره، را ببینید. پس از بازدید از این کلیسا، فراموش نکنید که حتما از یکی بازارهای محلی در فضای باز خریداری کنید، که بخش مهمی از فرهنگ ایتالیایی است. به علاوه، اینکه شما در این بازارها می توانید سر قیمت چونه بزنید. برای یکی از بهترین منظره های پانورامای شهر، ما توصیه می کنیم به پایتالیا (Michelangelo Piazzale) یا باغ گل رز (Rose Garden) که در سمت راست پایین است، که خیلی کم جمعیت تر از پله هایی است کهبه سمت Piazzale می رود. اگر در اولین روز یکشنبه در ماه، در این شهر بودید، ورودی به تمامی موزه ها مثل Pitti Palace و یا Medici Chapels رایگان است. یادتون نره که در Ponte Vecchio حتما یک سلفی بگیرید.

کجا غذا بخورم: شماره یک Panini Toscani است، که اجازه می ده شما برای امتحان تیکه های کوچک گوشت و پنیر رو بخورید و بعد از بین ساندویچ ها یکی را انتخاب کنید، که معمولا بیش از 5 یورو نمی شود (محل این رستوران هم خیلیخوب است، بغل Duomo). دیگر مکان های مشابه، SandwiChic در نزدیکی بازار اصلی و All'Antico Vinaio که در نزدیکی گالری Uffizi است و همیشه یک صف طولانی از کسانی دارد که می خواهند وارد رستوران بشوند.

محل اقامت: یکی از هاستل های مورد علاقه در میان گردشگران، Young Meeting Home است، که تنها 5 دقیقه پیاده روی تا Duomo یا کلیسای جامع دارد. هزینه هر شب اتاق در حدود 15 یورو است. شما در این هاستل نوشیدنی رایگان و پاستا خواهید داشت و می توانید به تورهای برنامه ریزی شده توسط این هاستل ملحق شوید.

Florence Experience یک شام رایگان، کارکنان بسیار مودب و صمیمی و محل عالیرا فقط برای شبی 10 یورو آفر می دهد، اگر شما این هاستل را به موقع رزرو کنید.

می تونید هاستل های Bigallo و Santa Monaca رو هم چک کنید، در بسیاری از تاریخ خای قیمت های مقرون به صرفه ای رو ارائه می دهند.

روز سوم – رُم

هیجان انگیزترین بخش
تور ایتالیاما! تمام جاده ها به پایتخت ایتالیا می رسند، شهر ابدی رُم، قطعا یکی از زیباترین شهرهای جهان و مقصد برجسته و ممتاز برای تمام توریست های دنیا.

حمل و نقل عمومی: اگر با اتوبوس از فلورانس به رُم بیایید در حدود 3.5 ساعتطول می کشد و بسته به شرکت اتوبوس رانی قیمت آن بین 14 تا 25 یورو متغیر است. رم دارای دو ایستگاه راه آهن، Termini و Tiburtina است، هر دو این ایستگاه ها در لوکیشن های عالی هستند که دسترسی شما به شهر رُم را آسانتر می کنند. شما بلیط وسایل حمل و نقل عمومی، از جمله اتوبوس ها، مترو و قطارها، را در بیشتر کیوسک ها خریداری کنید. یک بلیط استاندارد قیمت1.50 یورو دارد و برای 100 دقیقه معتبر است. حمل و نقل عمومی برای کودکان زیر 10سال رایگان است.

چه کاری باید انجام دهید: از کجا شروع کنید ... ما فقط یک لیست از مکان هایرایگان برای بازدید می دهیم، زیرا برای گفتن همه این مکان ها این مقاله زیادی کوچک است. معبد Pantheon که یک ساختمان نمادین رُم است، کلیسای جامع سنت پیتر (در مرز واتیکان و رُم)، Piazza Navona با اجراهای متعدد خیابانی،سکه ای را در فواره Trevi پرتاب کنید (بر اساس یک داستان سنتی، اگر یک بازدیدکننده سکه*ای داخل آب فواره پرتاب کند، روزی به رُم بازخواهد گشت)، Villa Borghese را با موزهای فراوانش بگردید، درست جلوی کولوسئوم عکس بگیرید و فراموش نکنید که برای ریلکس کردن و استراحت به Spanish steps – پله اسپانیایی بروید.

کجا غذا بخوریم: Likeat محل مورد علاقه در میان گردشگران علاقمند به ساندویچ است، از عادی ترین تا عجیب ترین ترکیب ها، شما می توانید همه آنها را با قیمت های معقول امتحان کنید.

اگر در اطراف واتیکان هستید، Panino Divino را امتحان کنید. طیف گسترده ای از ساندویچ های خوشمزه ایده آل را برای یک ناهار جمع و جور و مختصر ارائه می کند. برای یک پیتزا خوشمزه به Pinsere بروید، که می توانید با خودتون ببرید و یا در همان جا میل کنید.

اگر هم بیشتر پاستا دوست دارید، ما به شما E.G.G را پیشنهاد می کنیم. که یک عالمه انتخاب خوشمزه دارید و نزدیک Piazza Navona است.

محل اقامت: Funny Palace Rome که در نزدیکی ایستگاه مرکزی اصلی Termini و چند دقیقه فاصله تا جاذبه هایی مانند کولوسئوم، فواره Trevi، Spanish Stepsو ... . با شروع از شبی 15 یورو به بالا، شما یک تخت راحت در یک اتاق مشترک و صبحانه رایگان خواهید داشت.

هاستل Mosaic در نزدیکی Villa Borgheseبا خدمات کامل از شبی 18 یورو شروع می شود.

هاستل Four Seasons، Alessandro Downtown یا Freedom Traveler را هم به شماپیشنهاد می کنیم، که در ازای یک تخت راحت شبی 10 یورو پرداخت کنید.

روز چهارم - ناپل

ناپل، بزرگترین شهر در جنوب ایتالیا، خانه ای بهترین اپراها و تئاترها در جهان و همچنین بسیاری از آثار تاریخی و مجسمه ها است که به همین دلیل است که اغلب به عنوان «موزه فضای باز» نامیده می شود.

حمل و نقل عمومی: از رُم تا ناپل کمتر از 3 ساعت راه است و هزینه آن برای شما بین 10 تا 12 یورو است. برای چرخیدن در اطراف ناپل شما می تونید از اتوبوس، تراموا، مترو و یا قطار کابلی (قطاری برای صعود به ارتفاعات) استفاده کنید. شما می تونید بلیط های مورد نیاز خودتون رو از دستگاه های بلیط فروشی، در بارها یا از سیگارفروشی ها بخرید. هر بلیط 1.50 یورو قیمت دارد و برای 90 دقیقه معتبر است.
چه کاری باید انجام دهید: مرکز تاریخی زیباترین بخش شهر است و کاملا رایگاناست از جمله مهمترین بخش تاریخی مرکزی، کوچه کریسمس (از طریق خیابان San Gregorio Armeno)، پر از نمادهای مربوط به ولادت عیسی مسیح است و شما در این خیابان وقتی راه می روید، فکر می کنید که کریسمس نزدیک است. Castel dell'Uovo، یکی از دو قلعه تاریخی در شهر و یکی از مشهور ترین نشانه های شهر است که ورودیه موزه Ethno-Prehistory آن تا حدی رایگان است. شما همچنینمی توانید (به صورت رایگان)، موزه دریا، موزه آناتومی انسان یا موزه تاریخموسیقی را ببینید.

کجا غذا بخورید: ناپل، زادگاه پیتزا، یک شهر گرانقیمت برای گشت و گذار نیست، پس شما م یتوانید یک عالمه خذای خوشمزه با قیمت بسیار پایین نوش جان کنید و یا حتی به رستوران هایی بروید که می توانید غذاهای فوق العاده ای دربرابر یک قیمت بسیار پایین میل کنید.

La Masardona یک رستوران با پیتزاهای بسیار عالی است و فقط 10 دقیقه تا ایستگاه اصلی راه دارد.

Decumano 31 با غذاهای خیابانی لذیذ، Pescheria di Napoli با غذاهای دریاییخوب خودش در شهر و رستوران Friggitoria Vomero که ارزش پرداخت پول در ازایغذاهایشان را دارند.

محل اقامت: B & B Firenze 32 در نزدیکی مرکز تاریخی قرار دارد و که با شبی 12 یورو به ازای هر تخت خواب می باشد. YHA Ostello Mergellina محل خوبیبرای اقامت است اگر از طرفدارهای شب زنده داری هستید زیرا محل این هاستل دقیقا در وسط مرکز تاریخی می باشد. هزینه 14 یورو شبی برای یک جا در این هاستل می باشد. برای چند یورو اضافی، می توانید در Pizza Hostel یا در La Controra بمانید. Hostel Mancini برای شما مناسب است، اگر قصد دارید سفر خود را به شهر پمپئی ادامه دهید، زیرا درست در کنار ایستگاه قطار است.

روز پنجم - بولونیا

ایستگاه بعدی ما مرکز آموزشی کشور ایتالیا و قلب غذاهای ایتالیایی، بولونیااست که به عنوان شهری با اولین دانشگاه در اروپا شناخته می شود. این شهر قرون وسطایی یک مکان عالی برای صرف وقت برای کشف شب زنده داری دانشجویان این شهر و امتحان غذاهای محلی ایتالیایی است.

حمل و نقل عمومی: سفر خود را با یک مسافت 7 ساعته از ناپل به بولونیا، با 26 یورو ادامه دهید. بولونیا دارای یک سیستم حمل و نقل اتوبوسی کارآمد است که به طور کلی همه قسمتهای شهر را به هم متصل می کند. یک بلیط هزینه 1،30 یورو دارد و برای 90 دقیقه معتبر است.

چه کاری باید بکنید: هیچ کسی بولونیا را بدون قدم زدن در اطراف Piazza Maggiore و لذت بردن از ساختمان ها و خانه های قرون وسطی شهر و یا نشستن برروی پله های کلیسای جامع San Petronio ترک نمی کند. Quadrilatero را از دست ندهید، یک بازار قرون وسطایی با غرفه های غذاهای خیابانی واقعا خوشمزه.ما پیاده روی به سمت بالای San Luca را به شما پیشنهاد می دهیم و حتما باید Piccola Venezia را ببینید، که به معنای ونیز کوچک است و دنیای پنهان زیرزمینی بولونیا است، که از بین خانه ها رد می شود. این مکان در خیابان Piella قرار دارد و یک جریان رود زیرزمینی در این خیابان جاری است.

کجا غذا بخورید: اینکه در این مرکز آشپزی ایتالیا چه غذایی را برای خوردن امتحان کنید، واقعا دشوار است.

Pizzeria La Brace، که هم در بین محلی ها و هم در بین توریست ها محبوبیت زیادی دارد و شما در آنجا می توانید کل منو را با 12 یورو و یا یک پیتزا درازای 5 یورو بخورید.

Osteria dell’Orsa یک مکان عالی برای دیدن محلی ها و امتحان کردن پاستاهای خوشمزه مثل artichoke lasagna یا gnocchi با کدوی سبز در ازای فقط 6 یورو می باشد.

Caffè Zamboni یک پاتوق برای دانشجویان است که با شروع قیمت 7 یورو به بالاهست و خیلی از مکان های دیگه که آماده پذیرایی از شما با غذاهای خوشمزه خودشون هستند.

محل اقامت: هتل یا هاستل در بولونیا در واقع گران ترین قسمت سفر است.

در Castello Room and Breakfast Boutique، اقامت از شبی 17 یورو به بالا میباشد. همین قیمت را در We_Bologna Hostel و با چند یورو اضافه تر می توانید اقامت خود را در Dopa Hostel یا Albergo Pallone رزرو کنید.

به هر شکل، همه این هتل ها و یا هاستل ها، صبحانه و Wi-Fi در قیمت هاشون محاسبه شده است.
روز ششم - ونیز

آخرین ایستگاه ونیز است. با کانال های آبی خیره کننده، گذرگاه های مرموز و معماری نفس گیر. ونیز یک قطعه واقعی از بهشت بر روی زمین است، اما در کنار شهر رُم، یکی از گران ترین شهرهای ایتالیا هستند.
حمل و نقل عمومی: از ونیز به بولونیا، 3 ساعت راه دارید. در ونیز بهترین راه گشت و گذار پیاده روی است. از بین کوچه های باریک رد شوید و از کنار میدان های خیلی کوچک رد شوید. البته در مسیرهای آبی، تاکسی های آبی از ایستگاه اتوبوس Tronchetto وجود دارد که شما را از بین کانال های آبی رد میکنند و تنها 6 تا 7 یورو هزینه دارد. اما اگر سریعتر می خواهید برسید، می توانید از قطارهای اتوماتیک برای فقط 1.50 یورو استفاده کنید. اتوبوس، تراموا و ... قیمتشان تنها 1.50 یورو است و اگر در داخل خود این وسایل بلیطتهیه کنید، 3 یورو می شود.

چه کاری باید بکنید: Isola di San Giorgio Maggiore قطعا باید ببینید، هیچهزینه ای برای ورودی کلیسا وجود ندارد، ولی آسانسوری وجود دارد که شما را تا به بالاترین نقطه یعنی در کنار ناقوس فقط با 5 یورو می برد و شما در اینجا منظره فوق العاده ای از ونیز بر فراز قصر Doges می دهد. Scala Contarini del Bovolo، که به عنوان راه پله های حلزونی شناخته شده است، یکیاز بهترین مکان های پنهان برای اکتشاف در ونیز است که، قطعا ارزش زمان گذاشتن را دارد، به خصوص اگر شما طرفدار دوره گوتیک باشید. یکی از کلیساهایمورد علاقه ونیزی، Santa Maria della Salute، که یکی از بهترین مکان های دیدنی شهر است. در میدان San Marco هم می توانید به دیدن کلیسای Basilica di San Marco بروید. اگر هم زمان اضافه تری داشتید حتما کتابخانه Orsoni Colour و Sala San Marco Biblioteca را حتما ببینید.

کجا غذا بخورید: غذای ونیزی گران است، به خصوص در رستوران ها، که کاملا به جیب شما توجه ای ندارد. برای دوستداران پاستا ما Bigoi را توصیه می کنیم، که فقط یک غذا در منو ارائه می دهد - یک ماکارونی خانگی با تنوع گزینه های سس. Osteria Al Squero یک رستوران معمولی ایتالیایی با TAPAS های عالی (پیش*غذای اسپانیایی؛ به انواع خوراک*های کوچک حاضری گفته می*شود که می*توانند به عنوان مزه در کنار نوشیدنی صرف شوند یا این*که مجموع آن*ها بهعنوان یک ناهار یا شام کامل خورده شود) و Spritz (نوعی کوکتل سبک است که بعنوان اپریتیف یا پیش*غذا در شمال ایتالیا کاربرد دارد) است، با محل عالی برای تماشای گوندولاها در کانال های آبی می باشد. Cocaeta و Dal Moro’s Fresh Pasta هم ارزش رفتن را دارند.

محل اقامت: با توجه به اینکه ونیز چقدر گران است، رزرو را خیلی زودتر از انجام دهید.

هاستل Generator، شبی 10 یورو می باشد و در منطقه نسبتا خوبی قرار دارد.

در مرکز شهر ونیز، La Peschiera یا Star Apartments رو برای شبی 18 یورو میتوانید رزو کنید. این دو هاستل در یک کیلومتری مرکز شهر قرار دارند.

با شبی 15 یورو می توانید در، Al Gallo guesthouse یا Bella Venexia apartment اقامت داشته باشید.

من مطمئن هستم که شما هیچوقت نمی خواهید تور ایتالیا به پایان برسد، چراکه ایتالیا، یکی از معدود کشورهایی در جهان می باشد که هر قسمت آن احساس متفاوتی به شما می دهد، که در کل دنیا بی همتا است.منبع:
تور ایتالیا
(0) نظر
برچسب ها :
بدون عنوان

انتخاب شرکت مناسب دفع آفاتانتخاب پیمانکار مناسب سمپاشی و دفع آفات

تعداد زیادی از کسانی که دچار مشکل آفات می باشند و از بین بردن برخی از این آفات بسیار مشکل می باشد در انتخاب شرکت مناسب سمپاشی دچار تردید می شوند .

ما در این مقاله راهکار مناسب برای انتخاب شرکت معتبر سمپاشی را آموزش می دهیم .

ابتدا سعی کنید که از شرکت های سمپاشی که سابقه ارایه خدمات به دوستان و آشنایان شما رو داشتند و توانستند رضایت آنها را ( به لحاظ حل مشکل و سایر مسایل از قبیل رعایت بهداشت، نظم، ایمنی و دانش فنی و کار کارشناسی ) جلب کرده اند استفاده کنید . در غیر اینصورت شخصاً نسبت به تحقیق و بررسی اعتبار یک شرکت سمپاشی به روش زیر عمل کنید :

1- شرکت سمپاشی بایستی در اداره ثبت شرکت ها و روزنامه رسمی به ثبت رسیده باشد و دارای آدرس و تلفن ثابت و مدیر عامل و هیئت مدیره باشد . برای این منظور می توانید به سایت روزنامه رسمی مراجعه کنید و با جستجوی نام شرکت ازثبت و تغییرات آن اطمینان حاصل کنید .

برای مثال آگهی تغییرات آدرس شرکت ارمغان بهداشت محیط را اینجا و آگهی تغییرات مدیر عامل را مشاهده کنید .

2- شرکت سمپاشی بایستی دارای مجوز بهداشت معتبر از دانشگاه علوم پزشکی باشد. این مجوز بایستی از دانشگاه علوم پزشکی شهر محل اقامت صادر شده باشد و تاریخ معتبر داشته باشد .

برای اعتبار سنجی می توانید وارد سایت دانشگاه علوم پزشکی مربوطه شوید و درقسمت معاونت بهداشتی و زیر مجموعه مرکز سلامت محیط و کار لیست شرکتهای دارای مجوز را ببینید .

برای مثال میتوانید مجوز شرکت ارمغان بهداشت محیط را از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران بررسی کنید .

3-با شرکت سمپاشی مورد نظرتون تماس بگیرید و از آنها بخواهید لیست مشتریان خود را در اختیار شما قرار دهند و با تحقیق از طریق مشتریان آنها و بررسی رزومه فعالیت آنها به اعتبار سنجی مشتریان بپردازید .
از مشتریان آنها بخواهید به سوالهای شما در رابطه با سابقه فعالیت ، مسایل مربوط به ایمنی کار و توان حل مشکل و توان انجام کار کارشناسی و اخلاق و رفتار پرسنل پیمانکار
سمپاشی اظهار نظر کنند .

4-از طریق سایت های مانند گوگل مپ google maps نظرات کاربران در خصوص آن شرکت سمپاشی را بررسی کنید . االبته همیشه در نظر بگیرید که رقبای آن شرکت ممکن است نسبت به درج نظرات غیر واقعی و رقابت ناسالم در پیج آن شرکت اقدامکنند.

5- قیمت سمپاشی : در نهایت مسئله ای که برای تعداد از کاربران مهم است قیمت کار سمپاشی می باشد .

از آنجاییکه نفس کار یک کار خدماتی می باشد و دارای فاکتورهای متعددی می باشد و شرکتهای سمپاشی فاقد اتحادیه و انجمن می باشند، قیمت گذاری در این خصوص از طریق هیچ مرجع دولتی صورت نگرفته است .

ولی به قول معروف هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست .

لذا همانطور که مشخص و مبرهن است نباید از خدمات شرکتهای خیلی ارزان و خیلی گران استفاده کرد .

مثلاً برای انجام یک کار ساس در واحد مسکونی نمیتوان به شرکتی که 150000 تومان می گیرد اعتماد کرد و لازم نیست از شرکتی که 800000 تومان می گیرد خدمات دریافت کنیم .

میانگین قیمتی را از چند شرکت بدست آورید و برای یک شرکت معتبر یک بازه استاندارد تعریف کنید . طبیعتا مقدار کمی قیمت بالاتر برای دریافت خدمات معتبر اشکالی ندارد.

6- از شرکت سمپاشی بخواهید با ارسال پیش فاکتور و فاکتور دقیق نوع دقیق آفتی که مبارزه کرده است و دوره تضمین و شرایط تضمین را دقیقاً شرح دهد.

موارد زیادی پیش آمده که هدف سمپاشی موش بوده است ولی مشتری انتظار داشته که سوسک های داخل منزل هم از بین برود .

یا برخی از شرکتهای سمپاشی مبلغی بابت ایاب و ذهاب به قیمت کار اضافه می کنند یا برای دوره تضمین مبلغی مازاد دریافت می کنند .

در صورت بروز مشکل پس از ارایه خدمات و اختلاف نظر ، مستنداتی مانند پیش فاکتور و فاکتور اصلی کمک کننده می باشد .منبع:
سمپاشی
(0) نظر
برچسب ها :
چطور منزل را سمپاشی کنیم؟یکی از موضوعاتی که با گرم ترشدن هوا عنوان می*شود، ضروری بودن سمپاشی دربعضی مکان ها و خانه ها است که با مقابله با جانوران موذی مثل سوسک و موش و مانند این ها لازم می گردد

مسئله مهم در این موضوع این است که اشخاص بدون اشنایی با چگونگی طریقه استفاده از سموم نباتی، اعضای خانواده به ویژه کودکان، میانسالان، خانم*هایباردار و بیماران قلبی، کلیوی، ریوی و ...سلامتشان را به تهدید می کند عوارض سقط جنین، مشکلات پوستی، عصبی و تنفسی با مصرف سموم نباتی غیر استاندارد را افزایش می*دهد.

هم اکنون یکی از با اهمیت *ترین فعالیت در مقابله با حشرات و جانوران موذی، بامصرف سم های شیمیایی است. قابل به تذکر است که اشخاصی هستند که ازبرای خرید سموم به عطاری*ها مراجعه می کنند نادیده گرفتن مقدار مصرف و یا چگونگی از دستورالعمل*های نا صحیح، از آن مصرف می*کنند و با این عمل علاوه بر سلامت افراد خانه آسیب می رساند، حشرات مد نظر را نسبت به ایند سموم مقاوم می*کنند.
سمپاشی منازل بهترین روش است.

گاها این سم*ها در چاه*های فاضلاب ریختن سبب مریضی و ازبین رفتن میکروارگانیسم*های وجود داخل چاه می*شود و به محیط *زیست صدمه می*رساند. بیشتر از سم*های وجود داشته در عطاری*ها و سم*فروشی*های بدون اعتبار، سمومگیاهی بدون کیفیت و مواد تشکیل دهنده دکلره است که تامدت زمان 40 سال در مکان از بین نمی رود و از خانواده به شمار می اید که بسی پر خطر است.

حدود چند سال گذشته، مجوز دادن عمل کمپانی های سم*پاشی بر وظیفه وزارت کشاورزی بود، اما این مسئله برمسئولیت وزارت بهداشت واگزار شد و در واقع، این مجوزبه وسیله معاونت بهداشتی دانشگاه*های علوم پزشکی صدور می گردد. اینمجوز یه وسیله وزارت بهداشت نتها به چهار رشته عبارت اند1) حشره شناسی مبارزه با حشرات ناقل،2) بهداشت محیط، 3)بهداشت حرفه*ای 4)گیاه*شناسی گرقتهمی شود که کمپانی سم*پاشی ایجاد شده و ناظران بهداشت بعد از ایجاد یک سنجش بازرسی از اجناس و مکان و سم مصرف شذه تایید شود، وبرای دو سال مجور برای فعالیت شرکت سم پاشی به مسئول فنی شرکت داده می شود که بعد از گذشت دو سال دوباره بایداین مجوز تمدید شود.


سم تاوقتی که خیس است می*تواند افراد را دچار مسمومیت کند. به همین سبب پیشنهاد می دهیم زمان سم*پاشی و تا هنگام دو روز بعد، کودکان یک تا شش سال،خانم*های باردار، افرادی که دارا مریضی های ریوی، قلبی، کلیوی، حساسیت و بیماری*های پوستی دارند ، در داخل خانه نباید باشند.

احتیاجی نیست که وسایل خانه را جمع اوری کنید رختخواب*ها را در جلوی افتابو هوای آزاد بگذارید . بعد از سم*پاشی و به منزل باز گشتید باز کنید در وپنجره*ها تا مشکلات تنفسی اگر احتمالا وجود دارداز بین برود
هزینه
سمپاشی منازل در هوم سرویز
برایاین که بخواهیم هزینه های سم پاشی را کاهش دهیم و صرفه جویی کنیم بهتراست مطابق یک برنامه از قبل هماهنگ شده، همه واحدهای ساختمان های مسکونییا تجاری به وسیله کمپانی ها ی معتبر سمپاشی گردد. به این دلیل سمپاشی بسیار بیشتر موثر تر می گردد. کمپانی سمپاشی با تمرکز به اندازه و فراگیری موجودات موذی، پیشنهاد می کنیم سمپاشی در ماه های آینده را در برنامه خود قرار دهند . با2 بار سمپاشی درطول سال کاملا از زیاد شدن سوسک، ساس، پشه،زنبور و غیره جلوگیری می شود .منبع:
سمپاشی منازل
(0) نظر
برچسب ها :
ملاک های اصلی موفقیت جراحی زیبایی بینیعمل جراحی بینی بسیار مهم است، زیرا بینی در مرکز صورت قرار دارد و نقش مهمی در زیبایی اجزای صورت دارد و علاوه بر آن مهم ترین قسمت تنفس را بر عهده دارد ودر سلامت کلی بدن نقش مهم و اساسی دارد؛ به همین دلیل قبل از هر چیزی بایددر انتخاب پزشک جراح بینی دقت کنید. زیرا هنر و سلیقه و تجربه پزشک جراح پلاستیک بینی در نتیجه گیری خوب و مطلوب نقش اساسی دارد و جراحی پلاستیک بینی باید به گونه ای باشد که علاوه بر زیبایی، سلامت راه تنفسی بینی نیز حفظ شود. علاوه بر آن رعایت نکات قبل و بعد از جراحی بینی بسیار لازم و ضروری است. مصرف ویتامین c و ویتامین d و ویتامین a و همچنین زینک پس از جراحی پلاستیک بینی در تسریع روند بهبود کمک می کند.
جراحی پلاستیک بینی از دو ماه پس از زایمان و 1 تا 2 ماه قبل از اقدام به باردداری مانعی ندارد.

و اما ملاک های اصلی موفقیت جراحی زیبایی بینی:
پس از
عمل بینی،بینی جدید باید به گونه ای باشد که با اجزای دیگر صورت هماهنگی داشته باشدو کاملاً طبیعی به نظر برسد و آثار جراحی روی بینی مشخص نباشد. در هنگام برخورد با افراد اولین چیزی که مورد توجه قرار می گیرد باید چشم ها باشد. اگر غیر از این باشد و بینی به گونه ای باشد که نگاه اول را به سمت خود بکشد جراحی بینی موفقیت آمیز نبوده است و موجب زیبایی چهره نشده است.

نکته دیگری که در جراحی بینی باید در نظر گرفته شود مشکللات تنفسی قبل و بعد از جراحی بینی است. قبل از انجام جراحی بینی باید مشکللات تنفسی بیمار مورد بررسی قرار بگبرد و مشکلات تنفسی و انحراف بینی برطرف شود و قبل از انجام
جراحی بینیباید بررسی های لازم روی بینی انجام شود و آناتومی داخلی بینی به طور کاملبا آندوسکوپی نشان داده شود و راه هوایی بینی به طور کامل و دقیق با راینومانومتری ارزیابی شود و هر گونه تنگی و مانع در مسیر بینی با آکوستیک راینومتری مشخص شود و سپس جراحی بینی انجام شود و پس از بررسی کامل در ابتدا همه مشکلات تنفسی و انحراف بینی برطرف شود و سپس اقدامات مربوط به زیبایی بینی انجام شود.

علاوه بر خود بینی، باید تناسب بینی با اجزای دیگر صورت نیز در نظر گرفته شود و جراحی بینی بر اساس اصول انجام شود. در جراحی بینی موفق باید حداکثر تناسب بین بینی و چهره برقرار باشد. برای مثال کوچک شدن بیش از حد بینی علاوه بر اینکه موجب زیبایی نمی شود تناسب صورت را نیز از بین می برد.

در روش های جدید بافت اضافی بینی برداشته می شود و تغییر شکل داده می شود وبه قسمت دیگر بینی که کمبود بافت دارد اضافه می شود. با این روش بافت های ضعیف بینی تقویت می شود و اسکلت بینی بازسازی می شود و به همین بینی در دراز مدت کمتر دچار افتادگی می شود.
در بینی های گوشتی باید از روش های تقویت اسکلت بینی استفاده شود تا حمایت از بافت های نرم بینی افزایش یابد. امروزه برای جراحی بینی های گوشتیاز روش های جدید استفاده می شود که در این روش ها با اضافه کردن بافت های پیوندی اسکلت نوک بینی تقویت می شود و نوک بینی فرم بهتری می گیرد.

امروزه اغلب متقاضیان جراحی بینی می خواهند نتیجه طبیعی از جراحی بینی ایجاد شود و در روش های جدید جراحی بینی سعی می شود که پشت بینی کاملاً طبیعی باشد و انحنا و قوس بینی باید طبیعی باشد.
در روش های امروزی جراحی بینی بدون برداشتن غضروف ها حالت نوک بینی به صورت طبیعی تغییر داده می شود و پهنای نوک بینی کاهش داده می شود..
افتادگی نوک بینی نیز با روش های تقویتی جدید با افزودن پیوند های ستونی غضروفی در پایه بینی بر طرف می شود.منبع:
جراحی بینی
(0) نظر
برچسب ها :
از حیاتی ترین مراحل در جراحی پلاستیک بینی ، انتخاب جراح استبینی در مشخص ترین قسمت صورت قرار دارد به همین دلیل در زیبایی صورت بسیار موثر است. امروزه جراحی بینی بسیار رایج شده است و اولین و مهم ترین مرحله در جراحی بینی انتخاب جراح بینی خوب است و حتی می توان گفت از حیاتی ترین انتخاب های زندگی است. زیرا اگر از جراحی بینی رضایت کامل نداشته باشید و جراحی موفقیت آمیز نباشد در اغلب مواقع تا یک سال و در برخی شرایط هرگز نمی توان هیچ اقدامی کرد و اگر جراحی بینی شما پس از دو بار جراحی موفقیت آمیز نبود برای دفعه سوم و چهارم نیز بعید است جراحی بینی رضایت بخش باشد.


انتخاب بهترین جراح پلاستیک بینی تهرانخوب به خصوص وقتی گزینه های پیش رو زیاد باشد انتخاب سخت و مشکلی است. برخی انتخاب ها اهمیت چندانی ندارد زیرا خسارت زیادی وارد نمی کند مانند خرید لباس یا انتخاب رستوران برای غذا خوردن زیرا در صورتی که غذای رستورانرا دوست نداشته باشید دیگر به آن رستوران نخواهید رفت یا در صورتی که از لباسی که خریده اید خوشتان نیامد دیگر آن را نمی پوشید اما اگر قصد خرید کالای چند میلیونی داشته باشید قبل از خرید در اینترنت در مورد آن کالا تحقیق می کنید. اما در کنار این انتخاب ها برخی انتخاب ها هستند که بسیار حیاتی اند که از جمله این انتخاب ها می توان به انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب همسر اشاره کرد که این گونه انتخاب ها نیاز به تحقیقات از روش های مختلف دارد و تنها با تحقیقات اینترنتی نمی توان برای انتخاب آن ها تصمیم گیری کرد.


انتخاب جراح پلاستیک بینی در ایران نیز از جمله انتخاب های حیاتی است زیرا اگر در بار اول و دوم جراحی بینی رضایت بخشنباشد در دفعات دیگر نیز بعید است جراحی بینی رضایت بخش داشته باشید.

برای انتخاب جراح پلاستیک بینی در ایران بینی اقدامات زیر را انجام دهید:

بیماران هر پزشک پس از عمل اغلب در فاصله زمانی 1 روز یا یک هفته یا یک ماهو یا 6 ماه تا یک سال برای معاینه به پزشک خود در مطب مراجعه می کنند و بنابراین می توانید نمونه کارهای واقعی جراح را در مطب پزشک ببینید. بنابراین به مطب پزشک مورد نظرتان سر بزنید و بیماران قبلی او را ببینید و درباره جراح بینی مورد نظر خود از بیماران قبلی او پرس و جو کنید.
مانند هر انتخاب با اهمیت دیگری برای انتخاب جراح پلاستیک بینی نیز در گوگل تحقیق و جستجو کنید و اطلاعات کافی در مورد بهترین جراح پلاستیک بینی ایران جراحی بینی و جراح بینی به دست آورید.
از بهترین جراحان بینی لیستی تهیه کنید و درباره هر یک از آن ها جداگانه تحقیق کنید.
به سایت جراحان مورد نظر مراجعه کنید و درباره همه اطلاعات مانند تخصص جراحو میزان تحصیلات و میزان تجربه و سابقه او اطلاعات به دست آورید و گالری عکس های قبل و بعد از جراحی او را ببینید و با شیوه و سبک کار او آشنا شوید.
هزینه جراحی بینی در ایران متغییر است اما نمی توان گفت بالا بودن دستمزد همه جراحان دلیل بر بالا بودن کیفیت جراحی بینی آن ها است.
با مطالعه مقالات پزشکی دانش خود را در مورد جراحی بینی بالا ببرید و معیارهای زیبایی بینی را بشناسید. هر چه بیشتر درباره جراحی بینی بدانید توقعاتتان از جراحی بینی منطقی تر می شود.
و در نهایت از میان لیستی که انتخاب کرده اید و با توجه به تحقیقاتی که انجام داده اید و اطلاعاتی کع به دست آورده اید بهترین جراح بینی را انتخابکنید.منبع:بهترین جراح پلاستیک بینی ایران
(0) نظر
برچسب ها :
X